Rulet Oyna Kazan Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

Rulet Oyna Kazan Gizlilik Politikası
Rulet Oyna Kazan Gizlilik Politikası

Rulet Oyna Kazan sitesi, okuyucularımızın gizliliğine tamamıyla saygılıdır. Web sitemize eriştiğinizde, ziyaretiniz sırasında çeşitli bilgiler öğrenilir. Bu toplanan bilgilerin hiçbiri sizi kişisel olarak tanımlamaz, ayrıca kullanıcının açık yazılı izni olmaksızın başka kişi ya da kurumlara veya aktarılmaz.

#
Casino Siteleri
Üyelik Bonusu
Puan
Siteye Git
1
3365 TL %100
5.0⭐
2
9999 TL %100
4.9⭐
3
5000 TL %100
4.8⭐
4
6000 TL %100
4.7⭐
5
3400 TL %200
4.6⭐
6
1000 TL %100 Nakit
4.5⭐
7
1500 TL %100
4.4⭐
8
2000 TL %100
4.3⭐
9
10000 TL %300
4.2⭐
10
500 TL %100
4.0⭐

Rulet Oyna Kazan’ın topladığı bilgiler, web sitemize yaptığımız her ziyarete bağlıdır. Sitemizi  sayfalarımızda bulunan bazı bilgileri okumak veya bunları cihazınıza indirmek için ziyaret ederseniz sadece şu bilgiler toplanır: İnternete erişmek için kullanılan servis sağlayıcı alan adı, web sitemize erişim sağladığınız tarih ve saat, ve sitemize hangi sayfa üzerinden geldiğiniz.

Sitemizdeki iletişim yöntemleri üzerinden bize kimliğinizi açıklayan ve kişisel nitelikteki bilgileri içeren bir e-mail gönderirseniz, toplanan bu bilgiler yalnızca gönderdiğiniz mesajı yanıtlamak için kullanılacaktır. Size bu yollarla reklam göndermek ve benzeri bir amaç için kullanılmayacaktır.

Siteye Kaydol

Rulet Oyna Kazan’da web sitemizin çeşitli bölümlerine ziyaretçi miktarının değerlendirilmesiyle ilgili istatistiksel amaçlarla kullanmak üzere bilgi toplanır. Bu sayede okuyucularımızca en çok ilgi gösteren bilgilerin belirlenmesi amaçlanmaktadır. Bu tarz verileri toplayan Google Analytics ve benzeri yazılımlara ek olarak gerek görüldüğünde elde edilen istatistiksel sonuçları özetlemeye yarayan yazılımlar kullanılabilir.

Rulet Oyna Kazan ayrıca, sayfalarımızda bulunan bilgileri değiştirmek veya yeni içerik yüklemek için yapılabilecek yetkisiz girişimleri tespit etmek için güvenlik araçları kullanmaktadır. Ayrıca web sitemize her hangi bir şekilde zarar vermeyi amaçlayabilecek hareketleri engellemek amacıyla trafiği izleyen yazılım programlarını da kullanabilir.

Siteye Kaydol

Sitemiz cookie ya da tanımlama bilgileri adı verilen küçük dosyalar kullanmaktadır. İnternet tarayıcısı üzerinden cihazınıza kaydedilen bu dosyalar bazen tarafınızca silinene kadar orada kalabilir. Bunlar sadece siz tekrar siteyi ziyaret ettiğinizde tarayıcınızı tekrar tanımamızı sağlar, hiç biri kişisel olarak gerçek kimliğinizi tanımlayacak bilgiler içermez. Dilerseniz bunları tarayıcınızın güvenlik seçenekleri vasıtası ile kapatabilirsiniz, ancak bu durumda sitemizin kullanılabilirliği sınırlı olabilir.

Web sitemizin kullanıcıları, sitemizde sunulan bilgileri elde etmek veya kullanmak için yaşadıkları ülkede ya da yargı alanında online kumar oynamanın yasal olduğundan emin olmak zorundadır.

Gizlilik politikamız ile ilgili kafanızda soru işaretleriniz varsa İletişim sayfamız üzerinden bizimle temasa geçebilirsiniz.

Siteye Kaydol