Chat Rulet Sitesi Hakkında Detaylı Açıklamalar

Chat Rulet Giriş

Chat Rulet Nedir?

Yeni insanlarla tanışmak zaman zaman her insanın ihtiyacı olabiliyor. Bir dönemin ünü arkadaşlık siteleri, Facebook ortaya çıkmasıyla insanlar tarafından biraz ikinci plana itildiler. Ama 2009 yılında ortaya çıkan Chat Rulet, bir anda insanların ilgisini çekmeyi başardı.

#
Rulet Siteleri
Üyelik Bonusu
Puan
Siteye Git
1
1500TL %100
5.0⭐
2
1000 TL %100 Nakit İade
5.0⭐
3
1500 TL %100
4.8⭐
4
1500 TL %200
4.8⭐
5
5000TL %50
4.8⭐
6
2500 TL %250
4.6⭐
7
3000 TL %100
4.6⭐
8
1100 TL %100
4.4⭐
9
1365 TL %100
4.2⭐

Chat Rulet, birbirlerini tanımayan insanların internet üzerinden kameralı görüşmeye yaparak, tanışıp sohbet edebildikleri bir ortam. Siteye girdiğinizde karşınıza tamamen rastgele şekilde dünyanın herhangi bir yerinden insanlar çıkıyor. Burada seçim hakkı size bırakılmış. Yani karşınıza gelen insanı beğenmezseniz “Next” seçeneğine tıklayarak bir sonraki kişiye geçebiliyorsunuz. Bu konuda beklentiniz büyükse biraz zamana ihtiyacınız olacak. Özellikle bir bayanla görüntülü sohbet gerçekleştirmeyi bekleyen erkeklerin çoğunlukta olduğu bir ortamdan bahsediyoruz. O bakımdan sohbet için karşınıza çıkan kişilerin büyük bir çoğunluğu erkek olacaktır.

Ama olaya kim olursan ol yine gel mantığıyla bakanlardansanız Chat Rulet gerçekten işinize yarayacak ve hoşça vakit geçirebileceğiniz bir ortam. Özellikle taşın suyunu sıkmayı bilen insanlar bu sayede yabancı dillerini bile geliştirebilirler. Hiç yabancı dil bilmeyen birisi için karşındakiyle konuşmak ve biraz da öğrenmek için çaba sarf etmek, ortaya güzel sonuçlar çıkarabilir.

1500 TL Bonus
700 Freespin
1500 TL Bonus
700 Freespin
%50 Bonus
5000 TL Para Yatırma Bonusu

Son zamanlarda televizyonlarda Iraklı gençle Amerikalı kız ya da Ürdünlü gençle İngiliz kızın düeti şeklindeki haberlere hepimiz şahit oluyoruz. İşte o videolardaki aynı anda şarkı söyleyerek düet yapma olayı Chat Rulet üzerinden gerçekleştirilmekte. Gerçi düzgün bir şekilde olabilmesi için iki tarafından da hızlı bir internet bağlantısına ihtiyacı olabiliyor ancak olduğu zamanlarda da ortaya güzel işler çıkabiliyor.

Chat Rulet Nasıl Bir Sitedir?

Chat Rulet, her yaştan, herkesin kullandığı bir site. Bu sebeple her zaman karşınıza neyin çıkacağını bilemiyorsunuz. Site üzerinde herhangi bir yaş kısıtlaması uyarısı bulunmuyor. Bu da her yaştan insanın bu siteyi kullanması anlamına gelmekte. Eğer küçük çocuklarınız varsa bu siteyi biliyorlarsa sizin gözetiminiz altında kullanmaları iyi olacaktır. Bu tarz siteler aracılığıyla zaman zaman çocuk istismarları gözlemlenmekte. Dünyanın her yerinden, her düşünceye ve psikolojiye sahip insanların bu sitede sohbet etmek için bulunmadıklarını tahmin etmek pek zor değil. Bu bakımdan çocuklar için neler doğuracağı biraz şans meselesi.

%200 Bonus
2000 TL Para Yatırma Bonusu
3000 TL Bonus
Çevrim Şartsız Bonuslar
1500 TL Bonus
Türkçe Masalar

Bu durum elbette ki sadece çocuklar için geçerli bir durum değil. Yetişkinler için de beklenmedik anlarda beklenmedik görüntülerle karşılaşmak Rulet sitesi içinde mümkün. O yüzden bütün bunların bilincinde olarak bu sitede dolaşmakta fayda var. Yani burayı temiz, efendi insanların bulunduğu, nezih bir ortam olarak görmekten ziyade, beklentiyi oldukça düşük tutup her şeye hazırlıklı olarak ziyaret etmekte fayda.

Chat Rulet sitesi ile ilgili yıllardır çeşitli söylentiler de dolaşmakta. Örneğin pek çok ünlünün zamanında Chat Rulet üzerinde bazı insanlar tarafından görüldükleri dedikodusu mevcut. Bunun kanıtlanmış bir belgesi yok ancak günümüzde ünlüler de bu tarz olayları bir pazarlama malzemesi olarak kullanabiliyorlar. Hatta bu ünlülerin Chat Rulet ortamında görülmelerinden sonra Chat ruletin ünlü olduğu da insanlar tarafından konuşulmakta. Siz de bir ünlü avlamak için Chat Rulet üzerinde vakit geçirmeye başlayabilirsiniz. Belki karşınıza Rihanna ya da Paris Hilton çıkabilir.

1500 TL Bonus
700 Freespin
1500 TL Bonus
700 Freespin
%50 Bonus
5000 TL Para Yatırma Bonusu
Chat Rulet Nedir

Bayan ve Kız Yorumları

Chat Rulet hakkında bayanların görüşleri çok fazla olumlu değil. Bayanlar çok sayıda çıplak erkeğin burada dolaştığın söylemekteler. Ancak bu bile kendi içinde bir paradoks yaratmaya yetiyor. Bayanlar bunu biliyorsa bunun anlamında bu sitede zaman geçiriyorlar anlamını taşımakta. Ancak bütün söylenen ve yazılanlara karşın en iyi yöntem kişinin bir defa bunu deneyip kendisinin görmesi. Kimi insan için itici gelen şeyler kimilerine daha farklı gelecektir.

Chat Rulet Ne Zaman Açıldı?

Chat Rulet 2009’dan beri yani 8 yıldır varlığını sürdüren ve dünyaca ünlü bir site haline gelmişse bu durum sitenin başarısını ve bu siteden memnun olan insanların varlığının da bir göstergesidir. Her ne kadar olumsuz şekilde bahsedenler olsa da mutlaka bu siteyi iyi dostluklar kurmak için kullananlar da olacaktır. Amaç “next” tuşuna basmadan önce karşınızdaki insanın o tarz bir insan izlenimi verip vermediğini anlamaya çalışmak olmalı. Bu görünüşle anlaşılacak bir durum değil ancak en azından direkt olarak karşınıza çıplak bir adam çıkmadığı için bu durumun biraz üzerine gidip anlama fırsatını kendinize tanıyabilirsiniz. Çok da önyargılı olmamakta fayda var.

Yapılan araştırmalara göre Chat Rulet kullanıcılarının yüzde 25 siteye Amerika üzerinden bağlanmaktalar. Ülkemizin kullanıcı oranı ise yüzde 3. Ancak bu yüzde 3 sizi yanıltmasın. Bu aslında oldukça yüksek bir rakam. Dörtte birini Amerikalı insanların oluşturduğu bir topluluğun geri kalan yüzde 75’lik kısmı diğer dünya ülkeleri arasında paylaşılıyor. Bu açıdan bakıldığında Türkiye’den Chat Rulet sitesini kullanan oldukça fazla bir kitle olduğunu söylemek mümkün. Hatta bu yüzde hesabından Amerika’yı çıkartıp tekrar bir hesaplama yapılırsa Türkiye’nin yüzdelik oranı çok daha fazla yükselecektir.

%200 Bonus
2000 TL Para Yatırma Bonusu
3000 TL Bonus
Çevrim Şartsız Bonuslar
1500 TL Bonus
Türkçe Masalar

Neden Chat Rulet?

Chat Rulet’i cazip kılan en önemli nokta elbette ki insanların karşılarına kimin çıkacağını bilemeden bu işi yapması. Bir de bunun yanına karşınıza çıkan insanları seçip seçmeme şansı size bırakılıyorsa bu durum sitenin cazipliğini daha da fazla arttıracaktır. Eğer sizinle seviyeli bir sohbet yapacak (siz de seviyeliyseniz) birisini bulabilirseniz site sizin gözünüzde çok daha fazla değer kazanacaktır. Chat Rulet sitesine girdiğinizde web kameranız ve mikrofonunuzu kullanıma açmak için karşınıza çıkan erişim sorularına evet deyip izin vermeniz gerekiyor. Bu sayede kamera ve mikrofonunuzu kullanabiliyorsunuz. Görüntü verme konusunda takıntılarınız varsa zaten chat rulet kesinlikle size uygun bir site değil. Çünkü aklınızda bu düşüncenin olması karşı tarafın görüntünüzü kaydetme olasılığıyla birleşince sizin için içinden çıkılmaz bir duruma dönüşecektir. Bu noktada hiç bulaşmamanız sizin için de en doğrusudur.

Konuyla İlgili Diğer Yazılar: